top of page
IMG_20210220_213448.jpg

Chata Florián

Chata v prírode neďaleko kúpaliska Podhájska

O ubytovaní

V turistami vyhľadávanej lokalite, necelých 250 m od známeho termálneho kúpaliska v Podhájskej sa nachádza naša útulná Chata Florián. Vďaka svojej polohe a vybaveniu je tak ideálna pre rodinky s deťmi i skupinky dobrých priateľov.

Dobre padne i prechádzka obcou, občerstvenie v miestnych baroch a reštauráciách alebo výlet na bicykli. Asi 150 metrov od chatky sa nachádza známy gril bar Meryján, kde cez víkendy hrá živá hudba a ponúka výborné grilované špecialitky. Odporúčame navštíviť Kaštieľ Bardoňovo, Ranč Trilobit, Jurský park i Levický hrad.

Naša Chata Florián Vám k prežitiu peknej dovolenky poslúži počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je pre maximálne 8 hostí. Už pri vstupe do chaty si môžete spoločné chvíle užívať v obývacej miestnosti s romantickým krbom a televízorom s káblovým príjmom. Na prízemí sa nachádza aj 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. Vôňa chutného jedla sa šíri z kuchyne na prízemí, ktorá je vybavená elektrickým aj plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Nájdete tu i samostatnú toaletu.

Podkrovie je určené k spánku - práve tu si ho užijete v jednej z dvoch spální. Jedna je vybavená dvomi samostatnými lôžkami a druhá manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Na požiadanie Vám radi poskytneme detskú postieľku. Komfort všetkým hosťom poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ak sa rozhodnete rozprávať sa celú noc, k dispozícii je Vám spoločenská miestnosť so sedením v suteréne. Aktívnejší si v suteréne doprajú pobyt v našom mini fitness a relax zažijete v saune a jacuzzi. Z obývacej miestnosti sa ľahko dostanete na zastrešenú terasu s vonkajším posedením, záhradnou hojdačkou a kúpacou vírivou vaňou. Zaiste Vás zláka i vôňa chutných grilovaných špecialít - k príprave Vám zaistíme gril. Veľkou výhodou je, že hostia v našej chatke majú súkromie a nemusia zdieľať terasu s inými hosťami, sú nevyrušovaní, všetko majú pre seba.

Deti sa vyhrajú s hračkami ako aj na pieskovisku, hojdačke a šmýkačke. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore. Tešíme sa na Vás u nás v Chate Florián.

Viac informácii nájdete TU.

Cenník

Čo Vám ponúkame?

100 EUR

zimná sezóna

4.1.-1.4.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 noci

nad 5 nocí = 90€/noc

120 EUR

Veľká noc

2.4.-5.4.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 3 noci

nad 5 nocí = 100€/noc

100 EUR

Letná mimosezóna

6.4.-30.6.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 noci

nad 5 nocí = 90€/noc

90 EUR

Letná sezóna

1.7.-31.8.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 7 nocí

100 EUR

zimná mimosezóna

1.9.-22.12.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 noci

nad 5 nocí = 90€/noc

120 EUR

Vianoce

23.12.-25.12.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 3 noci

180 EUR

Silvester

26.12.-3.1.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 3 noci

5 EUR

domáce zviera

Cena za ubytovanie Vášho domáceho miláčika na jednu noc.

Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty

Pri príchode sa hradí vratná kaucia 20/deň. Záloha za ubytovanie sa hradí vo výške 50% a nie je vratná. V prípade využitia sauny sa platí 0,50€/kWh, t.j. približne 3€/hodina.

Kontakt

Zita Nanjasová

941 48 Podhájska

nanjasovazita@gmail.com

+421 905 976 382

 

bottom of page