top of page

Chata Mont Magurka

Chata v krásnej tatranskej prírode.

O ubytovaní

Štýlová novopostavená Chata Mont Magurka je situovaná v pokojnom horskom prostredí chatovej osady Magurka, patriacej pod obec Partizánska Ľupča, v okrese Liptovský Mikuláš. Zaujímavosťou je, že patrí medzi najvyššie položenú osadu na Slovensku a nachádza sa pod hrebeňom Nízkych Tatier vo výške 1050 m n. m..

Magurka je výborným štartom pre hubárčenie, zber lesných plodov či na podniknutie vysokohorskej túry na Latiborskú hoľu 1648 m n. m., Ďurkovú 1749 m n. m. i Chabenec 1955 m n. m.. Príjemnú zábavu pre deti i dospelých si počas celého roka dožičíte v neďalekom aquaparku Tatralandia alebo vo Vodnom raji Bešeňová. Odporúčame návštevu okolitých atrakcií, ako Archeskanzen Havránok, prírodnú pamiatku Bešeňovské travertíny, Rezerváciu ľudovej architektúry vo Vlkolínci a veľa iných. V zimnej sezóne si tu na svoje prídu hlavne skialpinisti a bežkári v terénoch Magurka-Liptovská Lúžna tam a späť 16 km, Magurka-Partizánska Ľupča tam a späť 25 km. Pre náročnejších lyžiarov sú pripravené špičkové lyžiarske strediská Ski & Bike Malinô Brdo v Ružomberku a Jasná - Nízke Tatry v Liptovskom Mikuláši.

Našim hosťom celoročne ponúkame útulné ubytovanie v dvojposchodovej Chate Mont Magurka s celkovou kapacitou pre 12 osôb. Všetky izby sú s výhľadom na hory.

V obývacej miestnosti na prízemí chaty si príjemne posedíte pri krbe na pohodlnom gauči alebo si len s rodinou zahráte spoločenské hry. Taktiež si tu môžete pozrieť dobrý film v televízore so satelitným príjmom. Priamo odtiaľto je priamy vstup na terasu s ratanovým posedením. Chutné jedlá si pripravíte v komfortne a plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou. Pre väčší komfort hostí je k dispozície samostatná toaleta s umývadlom.

Na prvom poschodí chaty sú pripravené dve spálne. Jedna priestranná 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami a jedna 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Na tomto poschodí si hostia môžu odložiť svoje lyže. Dokonalé pohodlie pre hostí dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, papučami, županom, uterákmi a samostatná toaleta.

Na poslednom poschodí sú rovnako dve spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jedna 3-lôžková so samostatnými lôžkami. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou, papučami, županom, uterákmi a samostatná toaleta.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. V zime odporúčame použiť snehové reťaze. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť detskú postieľku a tiež stoličku na kŕmenie. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť sa na neďalekom detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom a trampolínou. Zahoďte všetky starosti a príďte načerpať novú energiu k nám do Chaty Mont Magurka. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Cenník

Čo Vám ponúkame?

220 EUR

zimná sezóna

3.1.-31.3.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 2 noci

250 EUR

Veľká noc

1.4.-5.4.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 3 noci

220 EUR

letná sezóna

1.6.-2.9.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 3 noci

220 EUR

zimná mimosezóna

1.9.-21.12.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 2 noci

350 EUR

Vianoce

22.12.-25.12.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 4 noci

400 EUR

Silvester

26.12.-6.1.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 4 noci

220 EUR

jarné prázdniny

16.2.-3.3.

Cena za celý objekt na jednu noc.

min. 2 osoby

min. 3 noci

50 EUR

kúpacia kaďa

Pevná sadzba za využitie kúpacej kade.

* Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, uteráky, parkovanie, WiFi internet, detská postieľka

Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá

Kontakt

032 15 Partizánska Ľupča-Magurka

0951 132 633

penzionmontmagurka@gmail.com

Alebo rezervujte TU!

  • Facebook
bottom of page