top of page

Apartmánový dom Adriána

Radová 325, 027 32 Zuberec, Slovakia

K dispozícii

od 12€/os./noc

Apartmánový dom Adriána

Detaily

Typ ubytovania

Apartmány

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

5

4372.png

Kúpeľne

4

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

3

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Nie

Wellness

Nie

white-arrow-58.png

Podlažia

3

martinski-ikony-01.png

Kapacita

17

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

17

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Našim hosťom poskytujeme prenajatie celého objektu Apartmánového domu Adriána alebo i možnosť prenajať si samostatné apartmány. Každý apartmán má k dispozícii prednabitú čipovú kartu, na základe ktorej si uplatňuje nárok na všetky zľavy.

Apartmán č. 1 - Červený apartmán

Červený apartmán poskytuje dostatočný priestor pre väčší počet hostí. Okrem plne vybavenej kuchyne (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, kávovar). So spoločenskou časťou apartmán tvoria 3 izby s minimálnym obsadením 6 osôb (3x2) a max. obsadením 11 osôb (1x3, 1x4, 1x4). Každá izba je štýlovo zariadená novým moderným nábytkom, TV s množstvom staníc, sociálnym zariadením. WIFi pripojenie, kozmetické a masážne služby priamo v apartmáne poskytujú našim hosťom väčšie pohodlie pri trávení svojej dovolenky v našom ubytovacom zariadení. Súčasťou červeného apartmánu je aj kryté záhradné posedenie vybavené záhradným grilom, rýchlovarnou kanvicou, či aj plynovou platňou.

Apartmán č. 2 - Žltý apartmán

Žltý apartmán odporúčame predovšetkým hosťom, ktorí vyhľadávajú pre svoj oddych a načerpanie nových síl pokojné a tiché ubytovanie. Apartmán tvoria 3 navzájom prelínajúce sa časti: kuchynská, oddychová a relaxačná, ktoré do seba zapadajú a vytvárajú tak dokonalý súvislý celok. Žltý apartmán je predovšetkým vhodný pre mladé bezdetné páry, manželské páry s jedným dieťaťom alebo partiu 3 osôb. WIFi pripojenie, kozmetické a masážne služby priamo v apartmáne poskytujú hosťom väčšie pohodlie. Výhodou žltého apartmánu je priestranná terasa s posedením, rovnako aj možnosť zapožičania polohovateľnej detskej postieľky.

Apartmán č. 3 - Oranžový apartmán

Oranžový apartmán je identický so žltým apartmánom. Je vhodný pre hostí vyhľadávajúcich pokoj a kľud. Apartmán tvoria 3 navzájom prelínajúce sa časti: kuchynská, oddychová a relaxačná, ktoré do seba zapadajú a vytvárajú tak dokonalý súvislý celok. Oranžový apartmán je predovšetkým vhodný pre mladé bezdetné páry, manželské páry s jedným dieťaťom alebo partiu 3 osôb. WIFi pripojenie, kozmetické a masážne služby priamo v apartmáne poskytujú hosťom väčšie pohodlie. Súčasťou oranžového apartmánu je vonkajšie záhradné posedenie vybavené záhradným grilom, či plynovou platňou. Výhodou oranžového apartmánu je možnosť zapožičania polohovateľnej detskej postieľky.

Cenník

12€/os./noc
Leto

12€/os./noc
Zima

17€/os./noc
Vianoce (20.12.-3.1.)

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page