top of page

Apartmány Pemmeva

Vyšná Boca 60, 032 34 Vyšná Boca, Slovakia

K dispozícii

od 90€/noc

Apartmány Pemmeva

Detaily

Typ ubytovania

Apartmán

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

3

4372.png

Kúpeľne

2

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

2

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Nie

Wellness

Nie

white-arrow-58.png

Podlažia

2

martinski-ikony-01.png

Kapacita

12

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

12

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Apartmány Pemmeva ponúkajú ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s kapacitou max 12 osôb. V apartmánoch sa môžu ubytovať dve nezávislé skupiny, alebo jedna skupina môže obsadiť obidva apartmány. Kapacita každého apartmánu je 6 osôb (4 pevné lôžka + 2 prístelky).

Každý apartmán má obývaciu izbu s TV a krbovou pecou, ktorá vytvára príjemnú atmosféru pri spoločnom posedení s rodinou či priateľmi napr. aj pri spoločenských hrách. Kuchyňa je kompletne vybavená potrebným inventárom a spotrebičmi /elektrický sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, ýychlovarná kanvica, kávovar, chladnička, mraznička, umývačka riadu, toastovač, waflovač, smoothie maker/. Súčasťou každého apartmánu je samozrejme kúpeľňa s WC. Apartmán na prízemí má jednu spálňu, apartmán v podkroví má dve spálne.

Pre deti je k dispozícii detská postieľka, detská jedálenská stolička, vanička na kúpanie, nočník, hračky a knižky. Počas zimných mesiacov sú pre najmenších pripravené aj sánky a boby.

Vo dvore sa nachádza altánok s krbom a ohniskom. Kotlík a drevo je samozrejme k dispozícii. Pre deti je vo dvore pripravená trampolína a drevený domček so šmýkačkou a hojdačkami.

Pozemok je oplotený a parkovanie je priamo vo dvore pri apartmánoch.

Pôvodom banícka obec je obklopená prekrásnou prírodou, kde môžete oddychovať a načerpať novú energiu. Krásu prostredia dotvárajú na stráňach a lúkach pasúce sa ovce a kozy. Okolitá príroda je priam ideálna na hubárčenie, zber lesných plodov či liečivých bylín.

Obec Vyšná Boca leží v ochrannom pásme TANAP-u a je výborným východiskom na túry do Ďumbierskych a Kráľovohorských Tatier. Pre turistov odporúčame túry na Čertovicu, Lajšrtoch, Ďumbier či Chopok. Pre milovníkov horskej cyklistiky je k dispozícii množstvo značených cyklotrás. Pri letných horúčavách ponúka príjemné schladenie neďaleký Aquapark Tatralandia, Termal Park Bešeňová či termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne.

Pre priaznivcov zimných športov sa priamo v obci nachádza lyžiarske stredisko Bačova Roveň, ktoré je od chaty vzdialené len 300 m. Lyžiarskym vlekom sa vyveziete až do výšky 1 350 m.n.m, ktorá ponúka neopakovateľné výhľady na Vysoké Tatry. Pre najmenších je v lyžiarskom stredisku k dispozícii aj detský vlek. Len cca 3 km od Apartmánov Pemmeva sa nachádza ďalšie známe lyžiarske stredisko Čertovica.

Priamo v obci sa nachádza minerálny prameň Kyselka, vytekajúci z banskej štôlne, s vynikajúcou minerálnou železitou vodou kyslastej chuti. Nadšenci Občianskeho združenia Salvator odkryli a upravili 300 m štôlne Salvator, ktorú nájdete pri prameni.

Expozíciu tradičného spôsobu života a bývania baníckej rodiny v dome s originálnym pôvodným vybavení zobrazuje Múzeum Banícky dom. Dominantou a zároveň kultúrnou pamiatkou obce je evanjelický kostol.

Uprostred obce je pre najmenších k dispozícii detské ihrisko s hojdačkami a preliezkami a taktiež ihrisko s umelou trávou, kde si môžete zahrať napr. futbal či tenis.

Cenník

98€/ap./noc
1.7 .- 1.9.

150€/ap./noc
Veľká noc

120€/ap./noc
20.12. - 13.4.

200€/ap./noc
Silvester

90€/ap./noc
14.4. - 19.12.

Kontakt

0904 200 492

Adresa

Vyšná Boca 60, 032 34 Vyšná Boca, Slovakia

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page