top of page

Chaty Sára-Samanta

Udolna Nadrz Orava, 028 01 Trstená, Slovensko

K dispozícii

185€/noc

Chaty Sára-Samanta

Detaily

Typ ubytovania

Chata

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

4

4372.png

Kúpeľne

2

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

1

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Nie

Wellness

Áno

white-arrow-58.png

Podlažia

2

martinski-ikony-01.png

Kapacita

9

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

9

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Chaty Sára a Samanta sú identické, novovybudované chaty s priamym výhľadom na Oravskú priehradu. Nachádzajú sa v meste Trstená ležiacom v Žilinskom kraji, a to hneď povedľa priehrady, ktorá patrí k našim najobľúbenejším vodným plochám. Skvelá dostupnosť ubytovania, pestré možnosti trávenia voľného času, skúšania atrakcií a návštevy mnohých zaujímavostí nášho malebného kraja sú zárukou Vašej skvelej dovolenky!

Celoročne Vám ponúkame štýlové ubytovanie v troch rovnakých chatách, každá s kapacitou 9 lôžok. Chaty majú samostatne oplotený pozemok. Každá chata má svoju vlastnú vírivú kúpaciu kaďu, altánok (gril, kotlina na guláš), detské preliezky (šmykľavka, pieskovisko, hojdačky) a trampolínu. Vzácne spoločné chvíle strávite v obývacej miestnosti (krb, televízor, gauč, jedálenské posedenie) prepojenej s modernou, plne vybavenou kuchyňou (elektrická rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, mraznička, umývačka riadu).

Slastný a ničím nerušený spánok po dlhom dni si môžete dopriať v jednej z našich štyroch 2-lôžkových spální s manželskými posteľami. V jednej zo spální nájdete aj rozkladacie kreslo slúžiace ako prístelka pre jednu osobu, inak sa vo všetkých spálňach nachádza televízor a niekde i vstup na balkón. Pre Váš dokonalý komfort sme Vám zabezpečili nielen peknú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, ale aj kúpeľňu s vaňou, práčkou a samostatnú toaletu. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Hrejivé slnečné lúče Vás vylákajú na terasu s posedením, kde sa dá tiež grilovať, opekať, v prípade horšieho počasia sa schováte pod altánok. Poteší Vás i kúpacia kaďa. Kým Vy budete chytať bronz a chystať tradičné letné dobroty, Vaše detičky sa zahrajú s hračkami alebo vyskáču na trampolíne. Svoje autá zaparkujete priamo pri chatách.

Najväčšou výhodou nášho ubytovania pri vode je okrem kúpania sa a rybárčenia kopec trás, ktorými sa môžete vydať na potulky a rôzne výlety. Cestou natrafíte na skvelé atrakcie - plavby výletnými loďami po priehrade aj na Slanický ostrov umenia, pozorovanie západu slnka, plavby na pltiach pod Oravským hradom, Hviezdoslavova hájovňa, skanzen v Zuberci, rozhľadňa Borová nad Tvrdošínom či Oravská lesná železnica.

V letných mesiacoch tiež odporúčame Laser Game Vulkán, Ranč u Edyho, Sochu Ježiša Krista alebo Jazdeckú školu Oravský Háj. Fanúšikovia zimných športov si zase prídu na svoje na zasnežených kopcoch priľahlých lyžiarskych stredísk - Ski Centrum Nižná Uhliská, Brezovica, Ruba - Rúbaniská, Zuberec, prípadne v Lyžiarskom stredisku Ski Krušetnica.

Ako sami vidíte, nuda u nás nemá šancu! Veríme, že dovolenka strávená na Chatách Sára a Samanta splní Vaše očakávania, načerpáte kopec nových síl a opäť sa k nám radi vrátite!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Cenník

185€/noc
Celoročne

Kontakt

0902 439 563

Adresa

Udolna Nadrz Orava, 028 01 Trstená, Slovensko

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page