top of page

Rezort Zvernica Vlachy

032 13 Vlachy, Slovakia

K dispozícii

od 80€/noc

Rezort Zvernica Vlachy

Detaily

Typ ubytovania

Apartmán

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

8

4372.png

Kúpeľne

4

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

4

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Áno

Wellness

Nie

white-arrow-58.png

Podlažia

1

martinski-ikony-01.png

Kapacita

20

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

20

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Čarovné prostredie Liptova každoročne ťahá srdcia dovolenkárov, ktorí sa sem radi a opakovane vracajú. Rezort Zvernica v obci Vlachy Vám celoročne ponúka štyri samostatne stojace apartmánové domčeky. Moderné vybavenie zaistí komfort aj náročným klientom a podlahové kúrenie zabezpečí teplo domova. A dokonca, pre deti aj dospelých ponúkame skvelý bonus. Máte u nás jedinečnú možnosť vychutnať si pohľad na lesnú zver (jeleň, daniel, muflón).

Môžete si vybrať niektorý zo 4 apartmánových domčekov, každý s kapacitou pre 5 osôb. Každý apartmán je zariadený totožne. Na spánok máte pripravené dve spálne, jednu s manželskou posteľou, druhú so samostatným lôžkom a poschodovou posteľou. Dostatočný priestor na trávenie spoločného času Vám poskytuje priestranná obývačka s pohodlným gaučom, LCD televízorom a WiFi pripojením.

Obývacia miestnosť je spojená s moderne zariadeným kuchynským kútom, ktorý je plne vybavený na prípravu chutných jedál. K dispozícii je keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenským posedením. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kutom. Posedieť si môžete na terase s pekným výhľadom a vychutnať si západ slnka. Parkovanie pre 2 autá je možné priamo pri každom objekte. Novinkou je možnosť zapožičania horských bicyklov. Cena je dohodou a závisí od počtu zapožičania bicyklov.

Región Liptov je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku, na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Je stvorený na turistiku, cykloturistiku, zábavu a relax. Do sýtosti si užijete vodu aj hory. Náš rezort sa nachádza priamo pod priehradným múrom Liptovskej Mary, ktorá pripomína pobyt pri mori a ponúka množstvo vodných atrakcii či plavbu loďou. Relaxovať môžete v známom termálnom raji Gino Paradise v obci Bešeňová, ktorý je vzdialený iba 5 km. V Liptovskom Mikuláši sa nachádza aj známy aquapark Tatralandia, ktorý spolu so ZOO kontakt, Tatrapolisom a Domom hore nohami tvoria perfektné možnosti na celodenný výlet. Ak ste milovníkmi turistiky, nájdete tu možnosti pre začiatočníkov i pokročilých.

Rozhodne odporúčame objaviť aj ďalšie prírodné krásy a kultúrne pamiatky, ktoré Liptov ukrýva. Medzi nimi napríklad Archeoskanzen Havránok, hrad Likava, Bešeňovské travertíny, zrúcaniny Liptovského hradu, Lúčanský vodopád či jaskyne. Ak si chcete dopriať aj kúpeľné procedúry, neďaleké Kúpele Lúčky splnia všetky Vaše potreby. V zime si užijete lyžiarske strediská, ako Ski Park Malinô Brdo či Jasná Chopok.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Rezorte Zvernica Vlachy. Veríme, že od nás odídete plní dojmov, energie a zážitkov, z ktorých budete čerpať ešte dlho po návrate domov.

Cenník

80 - 200€/noc
objekt/5 osôb

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page