top of page

U Deda a Starkej

976 52 Čierny Balog, Slovakia

K dispozícii

od 170€/noc

U Deda a Starkej

Detaily

Typ ubytovania

Apartmány

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

6

4372.png

Kúpeľne

4

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

2

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Áno

Wellness

Áno

white-arrow-58.png

Podlažia

2

martinski-ikony-01.png

Kapacita

19

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

15

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Ubytovanie U Deda a Starkej je situované v malebnej dedine Čierny Balog s krásnymi horami, cyklistickými trasami, Čiernohronskou železničnou, Skanzenom, Vyhliadkou... Ubytovanie je ideálne pre viacero rodín, alebo partiu kamarátov. Disponuje 4 apartmánmi s vlastnými kúpeľňami, jednou veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a samostatnou vybavenou kuchyňou. V prípade záujmu sa o váš komfort a vaše priania vie postarať Dedo a Starká, ktorí bývajú v neďaleko domu.

PRIESTOR
Dom je postavený z kvalitných materiálov. V lete je v ňom úžasná teplota bez použitia klimatizácie a v zime dobre izoluje. V prípade nepriaznivého počasia vám chvíle a pohodu spríjemní krb a množstvo spoločenských hier. Letné chvíle je možné tráviť na veľkom uzavretom dvore s altánkom, v ktorom sa nachádza pec na kotlík a gril. Dvor taktiež disponuje veľkou trávnatou plochou na ktorej je aj vybavený detský domček, hojdačky, trampolína a šmýkačka. V pešej dostupnosti sa nachádza Seven bar s milou obsluhou, dobrým pivom, biliardovým stolom, šmýkačkami a hojdačkami pre deti. Neďaleko sa taktiež nachádza väčšie detské ihrisko aj s tenisovým kurtom.

PRÍSTUP PRE HOSTÍ
Napravo od vstupu na spodnom poschodí sa nachádza plne vybavená samostatná kuchyňa s chladničkou, sporákom, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a automatickým kávovarom. Na spodnom poschodí sa nachádza aj Apartmán číslo 4. Disponuje 2 miestnosťami z čoho v jednej je tiež malý kuchynský kútik. Tento Apartmán môže mať aj samostatný vstup.
Vľavo od vstupu sa po schodoch dostanete na vrchné poschodie domu, kde sa nachádza spoločenská miestnosť a 3 samostatné apartmány (pôdorys je medzi fotkami). V ubytovaní je k dispozícii fén, žehlička, Spoločenské hry, TV v spoločenskej miestnosti. Prípadne podľa požiadaviek vieme zabezpečiť čokoľvek.

ĎALŠIE VECI KTORÉ JE POTREBNÉ SPOMENÚŤ
Čierny Balog je dedina ako každá iná, čiže sa môže stať, že budete počuť nejakú tú kosačku, miestny rozhlas, alebo cirkulár :). Áno, aj to k tomu patrí. Napriek tomu má naša dedina veľké čaro, aby ste si oddýchli a načerpali množstvo síl.
Čo sa týka času príchodu a odchodu na základe dohody ich vieme upraviť, štandard je však nástup po 14:00 a odchod o 10:00.

KOMUNIKÁCIA S HOSŤOM
Počas pobytu v prípade záujmu sa o vás vie postarať Dedo a Starká, ktorí vám vedia zabezpečiť lepší komfort: strava, výlety, súťaže, preprava autom, program a zážitky pre Vaše deti typu: off-road, v zimných obdobiach sane s koňom, sprievodca, stanovanie na záhrade, pamiatkové sadenie stromov, zbieranie hríbov, vyrezávanie z dreva...

ČÍM JE JEDINEČNÝ ČIERNY BALOG?
Čierny Balog a okolie je charakteristický krásnymi lesmi, Čiernohorskou železničkou, Lesníckym skanzenom, Vyhliadkou, Dobročským pralesom, výstupom na Klenovský Vepor, zberom hríbov, cyklistickými a turistickými trasami, bežkovaním, skialpovaním a množstvom ďalších možností.

CESTOVANIE PO OKOLÍ
Malebná obec Čierny Balog a okolie je charakteristický krásnymi lesmi s množstvom očarujúcich miest. Spomeniem Čiernohorskú železničku, Lesnícky skanzen, Vyhliadku, Dobročský prales, Klenovský Vepor, Geografický stred Slovenska - Hrb, cyklistické a turistické trasy. Odporúčame Vám vydať sa k pohoriu Poľana, k Muránskej planine, vodopádu Bystrá alebo navštíviť Bystriansku jaskyňu. Priamo z dediny sa napájajú cyklistické a turistické trasy do okolitých hôr.
V zime sú dostupné lyžiarske strediská:
- Mýto pod Ďumbierom: 20 minút autom
- Tále: 27 min. autom
- Chopok Juh: 36 min. autom
- Osrblie (Bežkovanie): 27 min. autom
- Po dohode vieme zabezpečiť odvoz a dovoz...
Len 12 km od nás je mesto Brezno v ktorom, sú hypermarkety ako Tesco, Lidl, Kaufland, Nemocnica, Banky, Bankomaty. Na Balog je možné prísť buď autom alebo autobusovou dopravou. Bankomat Prima Banky sa nachádza aj priamo v obci.

WELLNESS
Vírivá kúpacia kaďa
Sauna
50€/1 použitie 1 veci --> 30€/každé ďalšie použitie

Cenník

170€/noc
celoročne do 9 osôb

250€/noc
jesenné prázdniny

400€/noc
Silvester

200€/noc
celoročne nad 10 osôb

250€/noc
Veľká noc

250€/noc
letné prázdniny

250€/noc
jarné prázdniny

250€/noc
Vianoce

50€/1 použitie
vírivka/kaďa

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page