top of page

Ubytovanie u Janka

Baďan 28, 969 01 Baďan, Slovakia

K dispozícii

od 45€/noc

Ubytovanie u Janka

Detaily

Typ ubytovania

Chata

215-2156608_google-map-hotel-icon-no-accommodation-clipart.png

Izby

2

4372.png

Kúpeľne

2

ikona-domaci-kuchyne.png

Kuchyne

2

dog-2952471_1280.png

Zvieratá

Nie

Wellness

Nie

white-arrow-58.png

Podlažia

2

martinski-ikony-01.png

Kapacita

9

spalne-ikona-final-uai-258x258.png

Postele

6

icon-2073973_960_720.png

Raňajky

Nie

Popis ubytovania

Ponuka ubytovania v malebnej dedinke pod Sitnom v Baďane. Ubytovanie u Janka vám ponúka 2 apartmány, ktoré sa nachádzajú v tichom prostredí so samostatným vchodom.

Prvý apartmán - kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, spálňa spojená s kuchynkou vybavenou sporákom a kuchynskou linkou, stolom a stoličkami.

Druhý apartmán - veľká priestranná plne vybavená kuchyňa (sporák, mikrovlnka, chladnička), spojená s obývačkou, spálňa (kreslá, stolík, stoličky, stôl) kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V prípade potreby fén a žehlička. Svoj voľný čas môžete tráviť na terase, pri grilovačke, deti sa môžu zahrať v detskom kútiku. V obci neďaleko ubytovania sa nachádza aj multifunkčné ihrisko, kde si môžete zahrať futbal, basketbal, tenis. Nachádza sa tu aj detské ihrisko s preliezačkami pieskoviskom. Okrem posedenia na lavičkách medzi stromami si môžete aj zacvičiť na posilňovacích strojoch.

Okolie Ubytovania u Janka ponúka možnosti turistiky - náučný chodník, prechádzky v prírode, ale aj spoznávanie histórie - kostol s románskou rotundou, tufové pivnice, obecné múzeum. V blízkosti Počúvadlianske jazero, Sitno, Banská Štiavnica so svojou čarovnou atmosférou, škola v Štiavnických Baniach s možnosťou návštevy zvierat a sokoliarov, kaštieľ vo Sv. Antone a mnoho ďalších zaujímavostí, ktoré čakajú práve na Vás.

Cenník

70€/noc
väčší apartmán

45€/noc
menší apartmán

44428.png
36285.png
decathlon ubytovanie v prírode
exisport ubytovanie v prírode
bottom of page