top of page
FB_IMG_1619725212553.jpg

Ubytovanie u Janka

Ubytovanie v malebnej dedinke pod Sitnom.

O ubytovaní

Ponuka ubytovania v malebnej dedinke pod Sitnom v Baďane. Ubytovanie u Janka vám ponúka 2 apartmány, ktoré sa nachádzajú v tichom prostredí so samostatným vchodom.

 

Prvý apartmán - kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, spálňa spojená s kuchynkou vybavenou sporákom a kuchynskou linkou, stolom a stoličkami.

 

Druhý apartmán - veľká priestranná plne vybavená kuchyňa (sporák, mikrovlnka, chladnička), spojená s obývačkou, spálňa (kreslá, stolík, stoličky, stôl) kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

 

V prípade potreby fén a žehlička. Svoj voľný čas môžete tráviť na terase, pri grilovačke, deti sa môžu zahrať v detskom kútiku. V obci neďaleko ubytovania sa nachádza aj multifunkčné ihrisko, kde si môžete zahrať futbal, basketbal, tenis. Nachádza sa tu aj detské ihrisko s preliezačkami pieskoviskom. Okrem posedenia na lavičkách medzi stromami si môžete aj zacvičiť na posilňovacích strojoch.

 

Okolie ponúka možnosti turistiky - náučný chodník, prechádzky v prírode, ale aj spoznávanie histórie - kostol s románskou rotundou, tufové pivnice, obecné múzeum. V blízkosti Počúvadlianske jazero, Sitno, Banská Štiavnica so svojou čarovnou atmosférou, škola v Štiavnických Baniach s možnosťou návštevy zvierat a sokoliarov, kaštieľ vo Sv. Antone a mnoho ďalších zaujímavostí, ktoré čakajú práve na Vás. 

Navštívte nás aj na našom oficiálnom webe!

Cenník

Čo Vám ponúkame?

70 EUR

väčší apartmán

Cena za apartmán na jednu noc s maximálnou kapacitou 4 osoby + prístelka.

45 EUR

menší apartmán

Cena za apartmán na jednu noc s maximálnou kapacitou 3 osoby + prístelka.

Kontakt

Ubytovanie u Janka nájdete v obci Baďan veľmi jednoducho - je to tá zelená budova v strede obce. 🏠

Baďan 28, 969 01 Baďan

jankollar.badan@gmail.com

+421 905 517 435

bottom of page