top of page
image.png

Zamoček

Jedinečné ubytovanie v Pieninách.

O ubytovaní

Srdečne Vás pozývame prežiť krásny čas do jedinečného prostredia Pienin, v blízkosti Bachledovej doliny, 1 km od miestneho lyž. vleku - do Zamočku – rekreačného domu. Svojou rodinnou atmosférou ponúka pocit domova, pokoja a pozitívnu energiu. Zamoček nie je miestom len pre oddych a pohodlné ubytovanie, ale aj pre aktívny relax, športové vyžitie, spoločenské podujatia či pre harmonickú dovolenku rodín s malými deťmi.

Do Zamočku - rekreačného domu sa môže celoročne ubytovať pár, rodinka s deťmi, kolegovia z práce či jedna väčšia skupinka. Ubytovanie sa dá prenajať po izbách, či ako jeden celok. Kapacita objektu je 20 osôb (v nej sú zahrnuté i prístelky).

K dispozícii máme:

- 5-lôžkovú Rodinnú izbu s dvomi spálňami – Izba číslo 1 a Izba číslo 2, kde v jednej spálni je manželská posteľ a v druhej sú dve oddelené lôžka a prístelka na gauči,
- Izbu číslo 3 s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami,
- 5-lôžkovú Rodinnú izbu s dvomi spálňami – Izba číslo 4 a Izba číslo 5, kde v jednej spálni je manželská posteľ a v druhej sú tri oddelené lôžka,
- Izbu číslo 6 s manželskou posteľou a prístelkou na gauči,
- Izbu číslo 7 s manželskou posteľou a jedným lôžkom.

Každá izba je vybavená Smart televízorom s káblovým príjmom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Vo všetkých kúpeľniach je sprchovací kút a Izba číslo 7 disponuje aj vírivou vaňou. Balkón sa nachádza v izbách číslo 1, 2 a 3. Z Izby číslo 7 a taktiež zo spoločných priestorov vedie východ na terasu. Všade je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Teplé slnečné lúče si môžete užívať na spoločnej terase s posedením. Práve tu je pre Vás prichystaný gril a kotlík. V lete sa schladíte v bazéne, zajazdíte si na jednom z našich bicyklov alebo dohliadnete na deti hrajúce sa na šmýkačke či trampolíne. Po dohode Vám nachystáme detskú postieľku aj vysokú stoličku. Parkovanie vozidiel je priamo na oplotenom pozemku. Tešíme sa na Vás!

Ak ešte neviete, ako tráviť voľný čas, tak jednoznačne v prírode Pienin. Naše novopostavené ubytovanie sa nachádza v obci Matiašovce, hneď pri hlavnej ceste smerujúcej do Pieninského národného parku. Táto výborná poloha ponúka návštevníkom množstvo príležitostí na športovanie, rekreáciu či turistiku. Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je romantická plavba na typických goralských pltiach po Dunajci. Plavba sa traduje od polovice 19. storočia. Splav trvá hodinu a pol a končí na mieste nazývanom Kače. Najkrajším úsekom plavby je Prielomové údolie, pozdĺž ktorého vedie náučný chodník spolu s cyklochodníkom. Milovníci adrenalínu si prídu na svoje pri raftingu, vodnom slalome a kanoistike po divokom prúde Dunajca.

V danom regióne je čoraz viac populárnejšia cykloturistika, takže cyklisti si prídu na svoje, a nie len tí cestní. V obci Lechnica (vzdialenej asi 13 km) totiž vznikli horské cyklochodníky - SINGLETRAILSY, ktoré boli stavané predovšetkým ako vyhliadkové okruhy pre rodiny, i keď aj zdatní jazdci si prídu v určitých pasážach na svoje. V zimným mesiacoch si zasa prídu na svoje lyžiari, ktorí v malebnej krajine nájdu výborný terén pre zjazdové i bežecké lyžovanie. Lyžiarsky areál vzdialený len 1 km nájdete v obci Spišské Hanušovce, neďaleko (asi 10 km) sa nachádza lyžiarsky areál BACHLEDKA Ski & Sun a u susedov (Poľsko) nájdete areál Bania Ski & Fun vzdialený 33km.

Cenník

Čo Vám ponúkame?

20 EUR

celoročne

4.1.-20.12.

Cena za osobu na noc pre každú izbu.

Obsahuje obmedzenia:

Izba č. 1,2,4,5 a Rodinná izba = min. 4 osoby a 2 noci

Izba č. 3,6,7 = min. 2 osoby a 2 noci

20 EUR

Vianoce

21.12.-26.12.

Cena za osobu na noc pre každú izbu.

 

Obsahuje obmedzenia:

Izba č. 1,2,4,5 a Rodinná izba = min. 4 osoby a 3 noci

Izba č. 3,6,7 = min. 2 osoby a 3 noci

DOHODOU

Silvester

26.12.-3.1.

Cena za noc na dohodu pre každú izbu.

Obsahuje obmedzenia:

Izba č. 1,2,4,5 a Rodinná izba = min. 4 osoby a 4 noci

Izba č. 3,6,7 = min. 2 osoby a 4 noci

20 EUR

Veľká noc

10.4.-13.4.

Cena za noc na dohodu pre každú izbu.

Obsahuje obmedzenia:

Izba č. 1,2,4,5 a Rodinná izba = min. 4 osoby a 3 noci

Izba č. 3,6,7 = min. 2 osoby a 3 noci

Kontakt

Klára Matoniako

Potok 419/16, 059 04 Matiašovce

ubytovaniezamocek@gmail.com

+421 902 819 953

 

bottom of page